Bronzový

Co pomáhá na pocit těžkých bolavých (unavených) nohou?

Doplňují, že jsem ve studentských letech, takže nejde o potíže, které mají lidé staršího věku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jsem ještě chodila do práce,tak jsem si je aspoň tak na deset minut strčila do lednice,,,pak navlékla ponožky,zvedla nožky na stůl a takhle jsem u kávy relaxovala ještě aspoň dalších deset minut,,,,,jinak doporučuji masáž,,,to když děti měly čas,tak mi pak nožičky masírovaly,,,,
Doplňuji:
myslíte,že je to jen pocit??

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

pokud mate k dispizici lavor,vodu,tak stridave nohy ponorovat do teple a pak zas studene vody.

Zlatý

Mě když bolí nohy tak si je potírám alpou vždycky mě to pomohlo a nebo jsem ti našla článek kde máš rady co ti na bolavé nohy pomůže.

Zdroj: http://www.prozeny.cz/magazin/ zdravi-a-zivotni-styl/nase-zdr avi/15726-stop-bolavym-a-otekl ym-noham

mě pomáhá vystrčit své bolavé nožky,sundat ponožky,a čekat až ty nožky namasíruje mužský

Zlatý

bigbít - je to většinou problém špatně prokrvovaných tkání na nohou. Dělej vše co ti pomůže, koupele, střídání teplé studené apod. Sama pocítíš co ti pomáhá. Jsi ještě mladá, ale tento problém nepřestane a s věkem se bude prohlubovat. Neboj se užívat i nějaké to gingo. V tvém věku stačí i menší dávka denně tak 20mg takže to nebude ani tak drahé.
Pečuj o nohy již teď jako o oko v hlavě, později budeš sklízet ovoce.

Stříbrný

Masáže.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.