freededa

co pomaha na paleni pusy po konzumaci feferonek?nehledě na to co me ceka na zachode:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Vítěz soutěže „Plechová huba“ doporučuje zapít mlékem, které neutralizuje pálení v ústech i vliv feferonek následně v žaludku.

Další odpovědi
iceT

V českém pořadu obdoby Bořičů mýtů tam Milan Štaindler potvrdil,že pomáhá panák vodky.Zkoušeli i ten chleba i mlíko,ale vodka byla prý nejúčinnější.
A co pak na druhý konec trávicího traktu?To fakt nevím.

Natty*

následná konzumace chlebu

hanulka11

zajíst chlebem
je zajímavé, že hodně jím pálivé a ještě mě druhý konec nikdy nepálil- asi mám nerezovou rouru – jinak si to neumím vysvětlit.:D:D:D

anonym

Odpověděla bych stejně jako hanulka11.
Doplňuji:
Ale jednou jsem jedla feferonky a zapíjela je pivem, ale pečivo je pro mne vážně nejlepší.