panenka

Co pomáhá na bolest chodidla

Dobrý večer chtěla bych se vás prosím zeptat jestli znáte nebo máte rady jak se bavit bolesti na chodidlech děkuji
Doplňuji:
mám to Kropítko z chození furt někde létám po úřadech

Nejlepší odpověď
kropitko

Škoda Panenko, že nepíšete z čeho vás nohy bolí, rozhodně pomůže masáž nějakou chladící mastí. Ale bylo by mnohem lepší bolesti předejít. To jen takový typ pro příště.
Doplňuji:
To je nepříjemné, to znám. Možná by vám pomohly nějaké zdravotní vložky, případně lepší obuv. No a když bude čas, tak masáže, koupele, mazání. Hlavně aby jste si neuhnala křečové žíly, na to opatrně.

Další odpovědi
ten který je

Možná by to chtělo podívat se na obuv a popřípadě koupit zdravotní obuv panenko.

BEAES

Panenko zkus nějaký chladivý gel nebo krém. Od bolesti také zabírá Voltaren. Dá se koupit v lékárně.

Miroslavst

http://www.vlta­va2000.cz/shop­s/7405/images-goods/sekera-domacnost.jpg
a je po bolesti
Doplňuji:
nebo zkusit toto:
http://nd01.jxs­.cz/562/763/bd953d97fd_2­9496057_o2.jpg

irij

Vtírat volaren gel, je možno při vtírání i přitlačit. Pokud ta bolest jsou křeče doporučuji preventivně rozpustné tablety DRASLíK. Vyzkoušeno. Obojí.