Avatar uživatele
Bezradná

Co pomáhá na bolest a otok po vytržení zubu kromě prášků?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ledování části u zubu,vně zkus to ,snad to pomůže,držím palce

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kura

Ledování a klid. Aby nevznikal tlak. Předklánění je špatný např. Já si vždycky sedl k TV a klídeček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mě vždycky pomohl alkohol, ale čistý.Čili slivovice, vodka a vykloktat na díře po zubu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-jak-dlouho-zaroste-dasen-po-vytrzeni-stolicky

už ti můžu odpovědět,dásně jsem měla zašité po jednom stehu,bolelo to jen maličko,klidně bych chodila trhat každý měsíc znova,pokud by mě je trhal stejný doktor.
brala jsem jen brufen od bolesti,antibiotika mi nikdo nenapsal,ani nebyly třeba,ani jsem nemusela ledovat.po čtyřech dnech bylo vše v pořádku a bez bolesti,po týdnu jsem šla vyndat stehy.kromě toho ti sestra jistě při odchodu ze sálu dala papír s informacemi o následné péči.
alkoholové výplachy ani kouření trávy nebo cigaret nedoporučuju,mohl by se ti udělat váček.
Proto ti doporučím nějaký výplachový materiál z lékárny,šalvěj nebo herbadent,v lékárně ti jistě poradí,když řekneš co máš za problém a urychlí se i hojení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě pomáhalo se pořádně zhulit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Propolis

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

lahny
na bolest asi ano, ale na lécení pak vubec ne, tam je pak zcela kontraproduktivní…:-) zrovna jako kourení…Nebo jaké to potom bylo dál?

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nebyla to už ostrá bolest, ale taková tupá, už se nechala vydržet a mohl jsem i spát.
Jiné potíže jsem neměl.

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek