Bezradná

Co pomáhá na bolest a otok po vytržení zubu kromě prášků?

Nejlepší odpověď
anonym

ledování části u zubu,vně zkus to ,snad to pomůže,držím palce

Další odpovědi
Kura

Ledování a klid. Aby nevznikal tlak. Předklánění je špatný např. Já si vždycky sedl k TV a klídeček.

anonym

Mě vždycky pomohl alkohol, ale čistý.Čili slivovice, vodka a vykloktat na díře po zubu.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-jak-dlouho-zaroste-dasen-po-vytrzeni-stolicky

už ti můžu odpovědět,dásně jsem měla zašité po jednom stehu,bolelo to jen maličko,klidně bych chodila trhat každý měsíc znova,pokud by mě je trhal stejný doktor.
brala jsem jen brufen od bolesti,antibiotika mi nikdo nenapsal,ani nebyly třeba,ani jsem nemusela ledovat.po čtyřech dnech bylo vše v pořádku a bez bolesti,po týdnu jsem šla vyndat stehy.kromě toho ti sestra jistě při odchodu ze sálu dala papír s informacemi o následné péči.
alkoholové výplachy ani kouření trávy nebo cigaret nedoporučuju,mohl by se ti udělat váček.
Proto ti doporučím nějaký výplachový materiál z lékárny,šalvěj nebo herbadent,v lékárně ti jistě poradí,když řekneš co máš za problém a urychlí se i hojení.

anonym

Mě pomáhalo se pořádně zhulit :)

anonym

Propolis

petra15

lahny
na bolest asi ano, ale na lécení pak vubec ne, tam je pak zcela kontraproduktivní…:-) zrovna jako kourení…Nebo jaké to potom bylo dál?

anonym

Nebyla to už ostrá bolest, ale taková tupá, už se nechala vydržet a mohl jsem i spát.
Jiné potíže jsem neměl.