Pokročilý

Co pomáhá na bolest a otok po vytržení zubu kromě prášků?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

ledování části u zubu,vně zkus to ,snad to pomůže,držím palce

Další odpovědi:

Pokročilý

Ledování a klid. Aby nevznikal tlak. Předklánění je špatný např. Já si vždycky sedl k TV a klídeček.

Stříbrný

Mě vždycky pomohl alkohol, ale čistý.Čili slivovice, vodka a vykloktat na díře po zubu.

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…

už ti můžu odpovědět,dásně jsem měla zašité po jednom stehu,bolelo to jen maličko,klidně bych chodila trhat každý měsíc znova,pokud by mě je trhal stejný doktor.
brala jsem jen brufen od bolesti,antibiotika mi nikdo nenapsal,ani nebyly třeba,ani jsem nemusela ledovat.po čtyřech dnech bylo vše v pořádku a bez bolesti,po týdnu jsem šla vyndat stehy.kromě toho ti sestra jistě při odchodu ze sálu dala papír s informacemi o následné péči.
alkoholové výplachy ani kouření trávy nebo cigaret nedoporučuju,mohl by se ti udělat váček.
Proto ti doporučím nějaký výplachový materiál z lékárny,šalvěj nebo herbadent,v lékárně ti jistě poradí,když řekneš co máš za problém a urychlí se i hojení.

Mě pomáhalo se pořádně zhulit :)

Zlatý

Propolis

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

lahny
na bolest asi ano, ale na lécení pak vubec ne, tam je pak zcela kontraproduktivní...:-) zrovna jako kourení...Nebo jaké to potom bylo dál?

Stříbrný

lahny

Nebyla to už ostrá bolest, ale taková tupá, už se nechala vydržet a mohl jsem i spát.
Jiné potíže jsem neměl.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.