Avatar uživatele
annas

Co podle vás spojuje a co rozděluje starší či mladší generaci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, mosoj, vagra, aramah, iceT, Andělé, johana 56, tom004, fablen, anonym, fcoop před 4568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Neúcta a absence respektu bude lidi vždycky rozdělovat.Mladí si vždy budou myslet jak sežrali všechnu chytrost světa.Starší si budou myslet-to za našich mladých let nebylo.
Stačí se jen podívat jak to vypadá ve školách a jak se děcka chovají k učitelům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

To je téma na dizertační práci.
Nemá asi moc velký smysl pokoušet se to vyjmenovávat.
Těch bodů – ať tak,nebo tak – bude hodně.

Pokus o zobecnění – jen malinko ironicky – něco v duchu:„Bóóže,kam ten Svět spěje“?

To je jen jeden z mnoha úhlů pohledu.

http://nezapo­mente.cz/view/vys­tava_papirovy_hla­vy_trafacka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Rodinné vzťahy spájajú a súčasne aj rozdeľujú

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Miluji mladou generaci .. mozna mam jen stesti , ale v mem okoli se od mladych jen ucim. Pomahaji me nejen moji synove , ale i jejich pratele porozumet sama sobe.
Me vlastne s nimi vsechno jen spojuje . Nic nerozdeluje. Premyslim tu a vazne me nic nenapada.
Podle me vsechno mozne muze spojit , ale i rozdelit. Vse je v lidech. At tech mladych , nebo starsich. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

No jejda,já raději zůstanu u vejce a slepice.S odpovědí na ní asi dopadnu úplně stejně,ale momentálně se mi jeví mnohem jednodušší. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Je toho hodně, co mladou a starou generaci spojuje a také existuje hodně věcí, které je rozdělují.
Tak tomu bylo, je a bude.
Pro odlehčení dodávám, že vztah mládí ke stáří, úžasně vystihl Jan Werich, když prohlásil:
„Jakmile se z mládí začne dělat zásluha, tak je to špatné. Protože každej blbec – starej – byl taky jednou mladej blbec.“
/já bych dodal-a obráceně…:-))/
Považuji jeho slova, za opravdu nadčasovou moudrost, na kterou občas zapomínají obě generace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek