LucieZas

Co po rekvalifikačním kurzu?

Když si udělám rekvalifikační kurz na kadeřnici, kam potom nastopit? existují v Praze nejaké salony kde příjmají tyto lidi po rekvalifikaci?
Předem děkuji za odpověd

Odpovědi
Michal Kole

To by měla být starost úřadu práce, když ti zaplatil rekvalifikaci tě umístit k zaměstnavateli.

baghira

Můžeš si otevřít vlastní kadeřnictví, můžeš nastoupit jako pomocnice k někomu, ale práce si tě sama nenajde – musíš si ji najít ty. Smyslem rekvalifikace je dát ti větší šanci, ale najít práci si musíš sama.