Pokročilý

Co plánujete na víkend?

Zajímá mně co kdo bude dělat o víkendu?Já to vidim v sobotu na pokec s kámoši a na neděli spánek:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V sobotu jdu na zabijačku a v neděli budu chutnat

Další odpovědi:

Pokročilý

v sobotu mám narozeniny takže oslava :DD
a v neděli jdu bruslit:)
Doplňuji:
Andělé:Děkuji:)♥

Zlatý

Klasika. Doma a něco dobrého si uvařím. Bude-li fajn počasí, fotoaparát a ven, následně hospůdka, můj důchodcovej režim. :-D

Bronzový

V noci budu pracovat a ve dne spát.

Zlatý

Ad 773038948,vše nejlepší k sobotním narozeninám a přeji krásnou oslavu.:-)
Někdo mě pozval na kávu,po hooodně dlouhé době se mi docela chce,ale jsem prdlá,pořád váhám,mám jít,nemám..asi si dojdu pro kopretinu.:-D Ale to si musím počkat až do léta..:-))
Doplňuji:
Ad Lahny,nénénéé,já nejsem z panelákůů,ale sníh nemusím odhazovat celý víkend...:-))

Stříbrný

Tak to je vidět, že vy všichni jste z paneláku.Já jsem z Krkonoš a protože od včerejška tady napadlo nejméně půl metru sněhu, tak mě čeká o víkendu vyhazování sněhu.Nyní jsem si proházel jen cestičku ke vrátkům a trochu od garáže abych ráno vyjel do práce, ale o víkendu to budu muset zprovoznit trochu více.Zrovna tak musím sházet sníh ze střechy garáže a verandy.A ještě mě čeká odvoz sněhu kolečkem ze dvora, protože na jaře, když to taje, to pak dělá velký nepořádek.Takže na horách je stále co dělat a není čas na nějaké radovánky.

Zlatý

Mariánské lázně - denně(!) tanec, relax, plavání, procházky, sauna, masáže, mlsání a povalování se. Už abych tam byla! Mám už abstinenční příznaky - zejména co se týká Rudolfova a Křížového pramene. :-)

Zlatý

Trochu pracovat, abych neměla výčitky svědomí, trochu se povalovat abych si odpočala, pár procházek s mýma psíma holkma, ...

Stříbrný

"Zimní radovánky" pro děti od šesti do deseti let.Sněhu je dost,doufáme že vydrží.

Zlatý

Uvidíme co bude, ale vidím to na kopání stružek by voda ze sněhu netekla do domu a nebo jestli budou potřebovat hasiči, tak s nimi pojedu k řece pomáhat čerpat vodu a užívat si podobné předjarní radovánky které přináší obleva na zamrzlé půdě.

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

Akci pořádá denní dětský stacionář,lidé z paneláku pouze pomáhají.

Zlatý

Andělé

Ad Lahny,tak to Vám teda nezávidím v Krkonoších...už at je sníh pryč,co je moc,to je moc...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.