Avatar uživatele
akvidzerp

Co plánujete na víkend?

Zajímá mně co kdo bude dělat o víkendu?Já to vidim v sobotu na pokec s kámoši a na neděli spánek:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, johana 56 před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V sobotu jdu na zabijačku a v neděli budu chutnat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
773038948

v sobotu mám narozeniny takže oslava :DD
a v neděli jdu bruslit:)
Doplňuji:
Andělé:Děkuji:)♥

Upravil/a: 773038948

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Klasika. Doma a něco dobrého si uvařím. Bude-li fajn počasí, fotoaparát a ven, následně hospůdka, můj důchodcovej režim. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

V noci budu pracovat a ve dne spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Ad 773038948,vše nejlepší k sobotním narozeninám a přeji krásnou oslavu.:-)
Někdo mě pozval na kávu,po hooodně dlouhé době se mi docela chce,ale jsem prdlá,pořád váhám,mám jít,nemám..asi si dojdu pro kopretinu.:-D Ale to si musím počkat až do léta..:-))
Doplňuji:
Ad Lahny,nénénéé,já nejsem z panelákůů,ale sníh nemusím odhazovat celý víkend…:-))

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to je vidět, že vy všichni jste z paneláku.Já jsem z Krkonoš a protože od včerejška tady napadlo nejméně půl metru sněhu, tak mě čeká o víkendu vyhazování sněhu.Nyní jsem si proházel jen cestičku ke vrátkům a trochu od garáže abych ráno vyjel do práce, ale o víkendu to budu muset zprovoznit trochu více.Zrovna tak musím sházet sníh ze střechy garáže a verandy.A ještě mě čeká odvoz sněhu kolečkem ze dvora, protože na jaře, když to taje, to pak dělá velký nepořádek.Takže na horách je stále co dělat a není čas na nějaké radovánky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mariánské lázně – denně(!) tanec, relax, plavání, procházky, sauna, masáže, mlsání a povalování se. Už abych tam byla! Mám už abstinenční příznaky – zejména co se týká Rudolfova a Křížového pramene. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Trochu pracovat, abych neměla výčitky svědomí, trochu se povalovat abych si odpočala, pár procházek s mýma psíma holkma, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

„Zimní radovánky“ pro děti od šesti do deseti let.Sněhu je dost,doufáme že vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Uvidíme co bude, ale vidím to na kopání stružek by voda ze sněhu netekla do domu a nebo jestli budou potřebovat hasiči, tak s nimi pojedu k řece pomáhat čerpat vodu a užívat si podobné předjarní radovánky které přináší obleva na zamrzlé půdě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Akci pořádá denní dětský stacionář,lidé z paneláku pouze pomáhají.

před 4443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Ad Lahny,tak to Vám teda nezávidím v Krkonoších…už at je sníh pryč,co je moc,to je moc…

před 4443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek