akvidzerp

Co plánujete na víkend?

Zajímá mně co kdo bude dělat o víkendu?Já to vidim v sobotu na pokec s kámoši a na neděli spánek:)

Nejlepší odpověď
Drap

V sobotu jdu na zabijačku a v neděli budu chutnat

Další odpovědi

v sobotu mám narozeniny takže oslava :DD
a v neděli jdu bruslit:)
Doplňuji:
Andělé:Děkuji:)♥

www

Klasika. Doma a něco dobrého si uvařím. Bude-li fajn počasí, fotoaparát a ven, následně hospůdka, můj důchodcovej režim. 😁

GM

V noci budu pracovat a ve dne spát.

Andělé

Ad 773038948,vše nejlepší k sobotním narozeninám a přeji krásnou oslavu.:-)
Někdo mě pozval na kávu,po hooodně dlouhé době se mi docela chce,ale jsem prdlá,pořád váhám,mám jít,nemám..asi si dojdu pro kopretinu.:-D Ale to si musím počkat až do léta..:-))
Doplňuji:
Ad Lahny,nénénéé,já nejsem z panelákůů,ale sníh nemusím odhazovat celý víkend…:-))

anonym

Tak to je vidět, že vy všichni jste z paneláku.Já jsem z Krkonoš a protože od včerejška tady napadlo nejméně půl metru sněhu, tak mě čeká o víkendu vyhazování sněhu.Nyní jsem si proházel jen cestičku ke vrátkům a trochu od garáže abych ráno vyjel do práce, ale o víkendu to budu muset zprovoznit trochu více.Zrovna tak musím sházet sníh ze střechy garáže a verandy.A ještě mě čeká odvoz sněhu kolečkem ze dvora, protože na jaře, když to taje, to pak dělá velký nepořádek.Takže na horách je stále co dělat a není čas na nějaké radovánky.

Damiana

Mariánské lázně – denně(!) tanec, relax, plavání, procházky, sauna, masáže, mlsání a povalování se. Už abych tam byla! Mám už abstinenční příznaky – zejména co se týká Rudolfova a Křížového pramene. 🙂

ReHu

Trochu pracovat, abych neměla výčitky svědomí, trochu se povalovat abych si odpočala, pár procházek s mýma psíma holkma, …

johana 56

„Zimní radovánky“ pro děti od šesti do deseti let.Sněhu je dost,doufáme že vydrží.

venkovan

Uvidíme co bude, ale vidím to na kopání stružek by voda ze sněhu netekla do domu a nebo jestli budou potřebovat hasiči, tak s nimi pojedu k řece pomáhat čerpat vodu a užívat si podobné předjarní radovánky které přináší obleva na zamrzlé půdě.

johana 56

Akci pořádá denní dětský stacionář,lidé z paneláku pouze pomáhají.

Andělé

Ad Lahny,tak to Vám teda nezávidím v Krkonoších…už at je sníh pryč,co je moc,to je moc…