otaznik007

Co patří mezi nejznámější díla Václava Klause?

Doplňuji:
Na Wikipedii totiž bylo 34 knížek.

Nejlepší odpověď
anonym

Veledílo zvané Kupónová privatizace.
Doplňuji:
Amie, zas mi došly palce, ale za to pero bys zasloužila rovnou deset. Nějak to zítra zkusím napravit.

Další odpovědi
annas

Otazníku, nechceš zkusit sám vyhledávat? Neříkám, pokud jde o nějakou složitější otázku, budiž. Ale jinak stačí vložit do vyhledávače Václav Klaus a dostaneš informací dost.
Nic ve zlém, vždy nebudeš mít někoho, aby ti všechno našel.

Drap

Nejvýznamnější jeho dílo : Největší tunel v historii této země.

Amie

Objevení skvělého pera?…
Doplňuji:
Dokonce z Chile…

Rocker

Klaus žádné dílo nevytvořil.
Doplňuji:
34 knížek napíšu i já,jde o to,kolik lidí to bude číst.Neznám nikoho,kdo by četl něco od Klause.

anonym

Neodpovím,byl bych nesmírně sprostý!

Mapel

Kupónová privatizace aneb velký podvod na lidech a jiné bludy.

Tom20

Třeba „Modrá nikoli zelená planeta“ Jestli se to dá vůbec nazvat dílem.Jiný nevim.

anonym

Je to zřejmě povedená otázka. Barbakane, taky zatraceně dobrý. Palec až zítra, ale nezapomenu na něj.