Agneta

Co patří k erotickému dinneru?

Takže už několik dní bez odpovědi…asi už na Odpovědích a na odpovědi nejsou lidi…bohužel…:D

A tak teď pro ty, které to zajímá – a Odpovědi bývaly zajímavé – zadávám právě čerstvou odpověď od gecca (z pošty):

Erotický dinner – ve dvou (a), anebo párty (b)?
😉

  1. romantika, svádění, náznaky…
  2. dlabanec (raut) před swingers (plynule přechází)

😉

My, kteří to dokážeme ocenit – děkujeme „našemu králi“, našemu „veličenstvu“ za super odpověď, na kterou si jinak nikdo netroufnul:DD

Nejlepší odpověď
briketka10

Je to b)
erotická večeře
přechází
v a)

Mám to snad dobře 😁

večeře = dîner m

Tak se to říká v Paříži.

http://pamato­vak.cz/francou­zsky/vecere

gecco

Agnetko – při té poslední větě jsem se začal čevenat…
😉
Ale jinak se absenci odpovědí na tuto otázku nediv (omlouvám se, dříve jsem ji nezaznamenal – dříve bych ti i odpověděl) – věšina nynějších uživatelů jsou děti (nemohly zažít) a významný podít tvoří i „koubavit“ či jemu podobní…

Agneta

No Mosoji jak to odpovídáš, to patří do diskuze. Já jsem nestávkovala, jen to tak vypadalo, byla jsem na cestách – teda ne v Brazílii jako touhle dobou vloni, ale v Paříži už bylo jaro:DD

mosoj

A to jsem měl vlčí mlhu, když jsem to tady četl. Ano patřilo to do diskuse. Jinak ti to přeji, ale nezávidím ani neobdivuji. Cestovat umí každý.

Agneta

Jako kdybych jinak nic neuměla:DDD

briketka10

Ale to přece není francouzské je anglické.

mosoj

To jsem neřekl, umíš jak se řekne francouzsky večeře.

gagaga

Agnetko, mam se od Vas co učit
…musela jsem si to zadat do googlu..:)

  • iv-

Agneta

Teď nevím co, ale asi myslíš Sao Tomé?

Agneta

Ach…omlouvám se za anglicismus:DD

Mc Merkurion

na co vy dvě po ránu nemyslíte …Calex byla moje první láska…