pizlicka

co patří do SJM a muzou na to exekutoři??

pokud jsem pořídila domeček za trvání manželství,ale v kupní smlouvě je manžel veden jako vedlejší účastník,a je tam zapsáno,že byl domeček placen výlučně z mych prostředků,můžou na něj exekutoři?Děku­ji.domeček jsem kupovala v době,kdy jsme žili odděleně,tudíž tam nikdy neměl trvalý pobyt.

Nejlepší odpověď
gecco

To – kdy sis pořídila domeček a za jaké prostředky není až tak podstatné – podstatné je, kdy vznikly dluhy, které jsou nyní exekučně vymáhány…
Pokud za trvání manželství, pak jsi za ně spoluzodpovědná i ty – a exekutor může i na tvůj majetek.

Další odpovědi
anonym

Jsem slyšela,že exetuři nemůžou již dále blokovat konto v bance,ale jinak vymáhat můžou…

pizlicka

gecco néé,to jsem fakt slyšet nechtěla.kužá­átko,co mi to děláš

gecco

Já jen odpovídám…
😉
Já si toho chlapa nevzal…
😉

pizlicka

🙂