Mc Merkurion

Co pa se to stalo? Že se tu mažou otázky, vím, ale byla tu jedna ohledně „domácího úkolu“ a zmizela…

sic byla bez odpovědi den, snažil jsem se odpovědět, a je fuč, mohl by mi někdo aspoň napsat, co tam bylo špatně, člověk se snaží, a pak buch…to je k… (asi mi to taky smažou)
doplňuji:
měl se sestrojit trojúhelník…

Nejlepší odpověď
ivzez

„Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže)“
je jedním z důvodů ke smazání otázky.
Kliknete-li na odkaz „nahlásit“, najdete tento důvod jako třetí od konce…

Další odpovědi
redy

Já myslím že pomoci by bylo fajn. Jen tazatel by na to dojel. (úmyslný špatný rady)
Ale někdy to tak je, že je vymazáno 🙂

ptáč

Když zde nesmí (podle některých) učit, vysvětlovat školní úlohy, měly by se zakázat i doma!

Mc Merkurion

--- no to já vím,ale otázka byla dlouho bez odpovědi,zkoušel jsem se s tim lopotit,a večer to někdo smaže,jiné tu zůstanou…zamrzí…