nature

Co ovlivňuje zvýšenou tvorbu nových pih?

Jaké faktory ovlivňují tvorbu pih?
Doplňuji:
A v zimním období? Může mít vliv třeba stres, kouření nebo nevyhovující kosmetika??

Nejlepší odpověď
Klarisa

Tvorbu nových pih ovlivňuje přemíra slunce,tedy opalování,já sama,která se nerada sluním,jsem v dětství musela chodit k vodě se opalovat s rodiči,což jsem nesnášela,protože slunce nemám ráda a protože jsem se slunila se mi na ramenou udělalo hodně pih,které mám dodnes a už se jich nezbavím nikdy.Vliv má určitě i solárko na pigmentaci.Slunce zestařuje i kůži a dělá více vrásek.

Další odpovědi
Vicki

Slunění.