Mofli

Co ovlivňuje rychlost stahování dat z upload serverů?

Mám premium účty na RS a MU a zdá se mi, že rychlost stahování dat ovliňuje i něco jiného než jen rychlost mého připojení. Jaké faktory to ještě ovlivňují? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Terryle

Počet uživatelů, připojených k danému serveru. Když jich je moc, server přetíží a razantně klesá rychlost, výjimečně to může i spadnout. Nejsem si jistá, jestli jde o celkové číslo uživatelů připojených k serveru, nebo o počet lidí stahujících konkrétní soubor… možná má vliv oboje.

Svatý Petr

potýkal jsem se se stejným problémem rozhodně rychlost ovlivňují i programy ve vašem pc jako je např antivirus a prohlížeč atd. ověřil jsem si toto u torentu který nestahuje pouze z jednoho zdroje