ondrazachova

Co opravňuje motorkáře předjíždět na plné čáře?? ☹ tím spíš na dvojité… ☹

Nejlepší odpověď
Emefej

Každý motorkář ví, že čára není zeď.

Další odpovědi
gecco

Upřímně řečeno – takoví motorkáři mi, většinou, nevaděj – spíše jim uhnu – oni většinou dobře vědí, kam se vejdou – a když se nevejdou, že jim jde o život…
😉
Daleko horší je, když na dvojité plné (ideálně před horizontem a zatáčkou) předjíždí nějaký spěchající trouba v autě…

cukrar

To samé, jako ostatní řidiči, kteří porušují předpisy. Neznám řidiče, který neporušuje zákon.

ondrazachova

to gecco: upřímně řečeno mně přesně takový se… ☹ bohužel tím ohrožují NEJEN sebe ☹

ondrazachova

Emefej: což je ovšem „napřesdržku“ ☹