Co odpovíte,když se vás zima zeptá,co jste dělali v létě?

Nejlepší odpověď
hanulka11

užívala si teplo a že se na ni vůbec netěším

Další odpovědi
Drap

Že mám nadělané dřevo, zabito a vypáleno
Doplňuji:
A až se zeptá léto , co jsem dělal v zimě, tak mu řeknu že jsem vše sežral a vypil

Deli

Užívala jsem si léto!

tom004

Přemýšlel jsem o tom,jak zařídit,aby bylo,jaro-léto-podzim-jaro-léto............ Už léta zbytečně. 🙂

anonym

To,co dělám,když vládneš ty ,zimo!Hřála jsem se pod dekou,s vyjímkou několika dnů.Hlavně řekni létu,ať už ti nefušuje příští rok do řemesla.

jendahun

Že jsem neměl letos čas ani pomyslet,jestli nějaká zima bude.

anonym

Drape,a zelí našlapané máš ?

kapka

Drape, koho jste na zimu zabil?