Bronzový

Co odpovídáte na otázku "jak se máš?", odpovídáte upřímě, nebo frází? Díky..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já s oblibou odpovídám "copak ty nečteš noviny?"

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud jde o kamarády, přátelé i méně známé - upřímně (--> sdílená radost je dvojnásobná radost, sdílená starost je menší starost). Pokud jde o zvědavou drbnu, tak si přisadím, jak se nemám výborně a navíc, proč bych si měla cizímu člověku stěžovat, že zrovna tenhle týden stál za starou bačkoru? Co je komu po tom? Drbna, cizí člověk pak roznese "novinky" dál a to se u kamarádu (těch pravých) neděje.
-------
Proč taková odpověď? Protože mám negativní zkušenosti, do té doby jsem odpovídala upřímně každému, kdo se zeptal, stejně jako vy.

Zlatý

Odpovídám upřimně.

Zlatý

jasně že upřimně buď je vše OK nebo to stojí za bačkoru

Zlatý

pokud dobře, tak dobře, pokud špatně, řeknu "jde to". Přece jenom to není otázka po našem psychickém stavu...

Pokročilý

Odpovídám..jo dobrý..kdybych měla odpovědět upřímně,koukali by na hodniky kdy skončím a pak by mi nejspíš doporučili nějakého psychiatra :-))

Podle nálady....a také podle toho kdo se mně ptá. Jestli je to přítel, tak se vždycky rozpovídám např. dneska děsný den ve škole psali jsem spoustu písemek a navíc jsem byl zkoušený apod.. když se mně ptá někdo jiný (rodiče, sousedi, prostě ty které neznám) je odpověď stručná : Jo fajn, No nic moc. Pak už záleží jenom na něm jestli se zeptal ze slušnosti nebo jestli to myslí vážně.

Zlatý

Tak, jak to je. Většinou platí klasické "ale jo, fajn," ale když ne, tak se nesnažím. Ono je i lepší, aby druhý věděl, že zrovna nejste v náladě a podle toho se třeba choval...

Bronzový

říkám: ...líp jak ty.

Bronzový

"Mám se blbě, ale dobře to snáším...!"

Pokročilý

Já odpovídám-Jde to,ale dře to...)))

Bronzový

Vzhledem k tomu, že jsou většinou dvě možnosti, buď se mám dobře nebo blbě, tak určitě odpovídám upřímně a jasně :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.