zjentek

Co očekávat tam, kde je „vyžadována vysoká odolnost proti stresu“?

Může vlastní „nasazení“ způsobit stres? A co dalšího může přivodit stres? Nadpřirozené síly? Bytosti? Budou tam umírat lidé? A pokud tam z bytostí budou pouze lidé, lze z podobné „definice“ usuzovat, že na takovým místě se budou vyskytovat debil vedle debila, kteří za žádných přípustných okolností se mezi sebou nemíní rozumně domluvit?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě si to vykládáš špatně. Spíše bych počítal s tím, že často je třeba řešit nestandardní situace, vyžadující rychlé rozhodnutí. Vlastním vysokým nasazením, bez dostatku odpočinku si také stres můžeš přivodit.

Další odpovědi
pepe88

Toho bych se nebal,časem vyfasuješ burnout neboli vyhoření,pak tě nerozhodí absolutně nic.