ReHu

Co obvykle dělá vaše drahá polovička, když jste tady?

Nejlepší odpověď
quentos

co já vím? Je zašitá v neznámém koutě republiky a ještě mě nezná.

Další odpovědi
BEAES

Většinou sleduje TV. Co dělá Mirova partnerka by mě také zajímalo, když je tu celý večer skoro denně. Ta musí mít ale trpělivost :o)

anonym

spí,nebo pracuje

iceT

Obvykle si cte nebo hraje.

Miroslavst

tak jako drahou polovičku nemusí zajímat co dělám já tady, nezajímá mě, co dělá :D

ten který je

A víte že ani nevím.:-D

salsa verde

no to by mně taky zajímalo, kolikrát jsem už taky nad tím uvažovala…
Doplňuji:
BEAES: nebo je ráda že má svatý klid…co my víme 🙂

panenka

Čte si nebo se dívá na televizi občas si pustí i nějaký film na Dvd

anonym

V tuto hodinu tvrdě spí, neboť musí brzy ráno vstávat, aby vydělal na poplatky za telefonní linku, za internet a za elektřinu.

Jahoda

Spí, čte, kouká na TV…