Avatar uživatele
dudu

Co obsahuje nové portfolio služeb společnosti UPC?

Jako klienti výše uvedené společnosti jste možná obdrželi nebo vás teprve čeká zpráva o změnách v portfoliu služeb UPC. Zatím spokojeně využívám jejich služeb digitální televize a internetu.
V pátek však e-mailem došla informace o změnách, které nabudou účinnosti dnem 01.05.2012.
Přiznávám bez mučení, že přes opakovanou četbu této zprávy merito jejich sdělení stále příliš nechápu. Nevím proč, ale téměř ihned mě však pojalo podezření, že budeme opět nuceni čelit nové kulišárně a smířit se s faktem dalšího a to ne zrovna nepodstatného zvýšení ceny.
Zainteresované prosím, aby si v obdržené informaci povšimnuli elegantního balení jasně daného úmyslu, zdražit bez skurpulí také tuto službu pod rouškou tzv. zkvalitnění dosavadního stavu.
Již nyní si pro ctěnou společnost připravuji omluvu, pokud se ve svých názorech mýlím!
Doplňuji:
Vážený kolego Axle, není až tak složité učinit ze svého bližního dementa, budiž. Přesto není přípustné přehlížet tyto dvě důležité skutečnosti:

  • společnost UPC se chytá plnění služby 10 Mgb zrušit jednostranně, aniž respektuje fakt, že pro řadu klientů může být tato rychlost dostačující a jejich tzv. nadstandard nevyžadují
  • tihle roztomilí hošani náhle oddělují cenu dodávky za službu a za pronájem zařízení, byť se předtím prezentovali jako dobráci, kteří za fixní cenu tzv. poskytují vše v jednom.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, zl@tk@ před 4407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

UPC jsem používal sám několik let, jsou to vydřiduši.
Teď jsem četl, že ruší net 10 a 25 mb, dávají od 1.5. vyšší, cca o 50Kč by to bylo dražší (což jde). Ne proto, že jsou hodní, ale reagují na rychlosti u konkurence, především O2. No a tak sáhnou na balíčky s TV, aby vydělali ještě více.
Doplňuji:
Zapomněl jsem uvést tu vyšší rychlost 😁
Tuším, že psali 30mb.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

www už kvalifikjovaně odpověděl, takže zbývá jen diskrétní odkaz pro tazatele (ve smyslu okřídleného rčení – „chybička se vloudila“!)
Doplňuji:
Oprava – „kvalifikovaně“, prokletý chybějící náhled!

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=skru­pule

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zl@tk@

No to jsi mne moc nepotěšil, protože máme taky UPC a to na všechno vč. pevné linky. Tak uvidím s čím se vytasí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Nějaké plus 50,– nebo 30,– tam je, nic co by potěšilo, ani ta možnost že si můžeš koupit vlastní set top box a jejich kartu kterou budeš stejně platit a nelze párovat s jiným…nepotě­šující, avšak není to katastrofální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ad dudu, probůh, nikterak jsem se tě nehodlal dotknout, naopak jsme si přece značně názorově blízcí, takže to ber jako přátelské pošťouchnutí.
Leč k věci, také mám UPC a nemusí se mi to líbit.
Otázka je jiná – máme na výběr výhodnější variantu? Pokud ano, není co řešit a šup k přívětivější konkurenci!

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Díky za dovětek, béři ho pane kolego na vědomí. Asi jsem na UPC přecitlivělý, nebo spíše na jejich zpupné a naduté jednání, kterému jsem byl vystaven při jedné anabázi s nimi v loňském roce. No, už je to pryč a já děkuji za pochopení mého malého úletu.

před 4405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Už jsem konkurenci zkoušela zatím neobstála

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek