hubickova

Co oblíknout úplnému začátečníkovi na lyže?

Je lepší na lyže kombinéza a nebo bunda a kalhoty?Je to úplný laik,na lyžích ještě nikdy nestál-jedná se o lyžařský kurz v sedmé třídě základní školy.

Nejlepší odpověď
anonym

Lepší je kombinéza… Pokud mu ´sedí´…
Ale – na který ledovec jezdí v létě sedmáci-začátečníci???

Další odpovědi
ivzez

Já bych z praktických důvodů
dala přednost kalhotám a bundě,
kombinéza může déle schnout.

Budou-li mokré např. jen kalhoty,
může si bundu vzít na procházku
s jinými kalhotami a obráceně …

melanie

Myslím, že kombinéza byla původně na lyže a bunda a gatě na snowboard. Ale jinak je to asi jedno dnes se víc nosí to druhý tak aby se necítil blbě, že je jediný v kombinéze..

Verona14

ahoj, já byla na lyžáku min. rok, kombinézu neměl nikdo, lepší je bunda a kalhoty, a třeba bundu nebo kalhoty navíc, když se něco namočí.