Co objevíte na špuntu od dřezu,umyvadla či vany,pokud jej obrátíte ?

Chci slyšet(číst)pravdu!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Velikost v palcích ( 1 1/4", 1 1/2"… )

Další odpovědi
Lucijej

na našem špuntu je vodní kámen

Pilot486

předchvilkou jsem obrátil špunt u vany a vyskočil na mě barbakan, nic příjemného, hezky jsem se lekl!

briketka10

pěknej bordel :D)
Doplňuji:
kdo tady lže ??

MonkeyKing

Obrácenou stranu špuntu!!!!! Spaste své duše!!!!!!!!!!!!! A na co vám to bude?

anonym

Tak po pravdě nic, protože doma žádný špunt nemáme. Dokonce ani od vína.

briketka10

mám doma tvrdou vodu a věčně špunty zanešený
fujtajxlovým šlemem :((
odstranění možno pouze s rouškou a kartáčem :))

anonym

Hele,Sůwo,ty srandistko.Tak jsem to nemyslel.

anonym

nemam spunty.. :(( -iv-