lexx

Co novoroční předsevzetí, už nějaká máte?

Já jo. Už je nejvyšší čas!
1.) Přestat (nebo výrazně omezit) hulit, škodlivé a drahé svinstvo
2.) naučit se čínsky, bude to výhoda, až se ČR stane pracovní kolonii těchto šikmookých parchantů
3.) opravit 3 roky zadřený magič, spálený zesík, ledničku a pračku, v krajnosti vyměnit, když to jinak nepůjde
4.) zajít k očařce pro nové brejle

Nejlepší odpověď
marci1

K čemu? Budu dělat to, co jsem dělala dosud a nějaké malé „lotroviny“ k tomu přidám. 🙂

Další odpovědi
gecco

Ne, já si na to nehraju…
😉

anonym

Budu se konečně věnovat hlavně sobě, možná se to zdá být sobecké, ale není. Celý život kolem někoho poletuju a už toho začínám mít plný zuby. Prostě, teď jsem už konečně na řadě já a basta.

Nechápavé

  1. Zhubnout

😉

  1. Vice se ucit

Ale až od zítřka :O

Lamalam

Ráno jsem nad něčím chvíli přemýšlela, ale nechám to na některý příští rok.

Drap

Doposud žádné nemám a ani mít nebudu.

Kelt

Samozřejmě, chci se naučit nějaký jazyk a cvičit, ale k tomu nepotřebuji konkrétní datum 1. ledna. Rozhodnutí záleží na mne, až se budu cítit , že na to mám a ne na nějakých vnějších okolnostech, jako je datum, nebo něčí doporučení.