monica.k

Co nového byste uvítali na trhu?

Chtěla jsem se zeptat, čeho myslíte že je na trhu nedostatek. Nebo co se v jiných zemí prodává a vy by jste to v České republice uvítali?

Nejlepší odpověď
Kepler

Sortiment je celkem dobrý, ale čeho je zoufalý nedostatek, je jakékoliv kvalitní zboží za rozumnou cenu, které by mělo taky slušnou životnost. Ten šunt co se většinou prodává je mrhání materiálem a lidskou prací.

Další odpovědi
hapiky

Něco co bych nečekal…

Drap

Z hlediska sortimentu nic dalšího nehledám

zjentek

V podstatě vše z trhu západní Evropy, hlavně v oblasti potravin …třeba colu ;)

nyjono

Kvalitní potraviny běžně ke koupi, ne aby se musely hledat s lupou.