MarkettB

Co nosíte pod světlou košilí?

Prosím Vás co nosíte pod světlou košilí, která je průhledná? Běžné tílko pod košilí není pěkné.

Odpovědi
Drap

Pod světlou košilí nosím jen břicho.

Mc Merkurion

… triko, nátělník, ale nejčastěji nic …

DomcaJe

zkuste se podívat na internetu na neviditelná trička, jsou výborná pod košili i světříky.

Renatka2

Pod košilí různá tílka a trička, ale pro přítele, který chodí v košili skoro každý den jsem objednávala tílka tělové barvy. Nejsou teda úplně levná, ale jsou yvrobené z bavlny, příjemná a i při častém praní neměmní tvar ani barvu, opravdu z kvalitního materiálu. Také zachycují pot a na košili nejsou vidět kruhy pod paží.

MarkettB

Ty neviditelná tílka jsou super nápad, objednáváte je z nějakého vámi oveřeného e-shpu? Na internetu je více e-shopu a ráda bych objednala tílko z kvalitního materiálu, a aby balík brzo přišel.

Renatka2

Zatím jsem je objednávala z www.cupradlo.cz, nejdříve jeden kus na zkoušku a pak už více triček. Trika jsou vyrobe z kvalitní bavlny, po častém praní stále drží tvar. Balík přišel zhruba do tří dnů a kdyby náhodou neseděla velikost trika i vymění, ale s neodstřiženou cedulkou.

jojcicka

Nevíte prosím jak velký je výstřih u pánksých triček? Přítel nosí košile u krku rozepnuté, tak aby triko nečouhalo ven.

Renatka2

Trika mají výstřih na jeden rozepnutý knoflík :) Nikde nečouhají, jsou i prodloužené délky, aby nevylázala.