Co nikdy nejde vratit?

kamen,kdyz jste ho ........ slovo,kdyz uz ......... prilezitost,kdyz jste .......... cas,kdyz uz .......

Nejlepší odpověď
annas

Kámen, když jste ho hodili, slovo, když už jste je vyslovili, příležitost, když jste ji nevyužili, čas, když už uplynul.

Další odpovědi
dudu

Paní Anna popsala všechny eventuality, ale nejhorší je slovo, které ublíží, to ani párem volů zpátky do prosté huby nevrátíš…

dodo

Minulost.

flodur

Zubní pastu zpátky do tuby.