bolak

Co neumíte a chtěli byste umět?

Nejlepší odpověď
anonym

Porozumět řeči zvířat, ale ne si s nimi povídat.

Další odpovědi
Damiana

No lítat a dýchat pod vodou – to je jasný. Všechno ostatní „už“ umím.;-)

Drap

Vyhnout se v životě darebákům, křivákům, podvodníkům a blbům. Bohužel, to asi naučit nejde.

baghira

To by byl velmi dlouhý seznam :)))

Alesh

Toho by bylo… Určitě bych chtěl umět hrát pořádně na nějaký hudební nástroj, nejvíce mě lákají bicí. Pak bych chtěl být borec ve standardních a latinskoamerických tancích, zpívat jako Karel Gott zamlada, plaval jako olympijský vítěz v plavání. Taky bych chtěl mít super čich na byznysy a umět v tom chodit, abych pořádně vyvařil a nemusel chodit do smrti do fabriky. Taky bych chtěl umět užívat života. no a to zdaleka není všechno, to zkrátka nejde vyjmenovat.

briketka10

mě by stačilo řídit auto, ale mám to zakázaný :(
a povídat si ze zvířátky by se mi líbilo jó to jó a moc :))

Syd

matiku a soustředit se

Nykki

Vracet čas…

anonym

Rodit a vůbec po tom netoužím!

Rocker

Létat a rozumět zvířatům.A taky dát 50m bazén pod vodou bez nadechnutí:-)

anonym

Jak pochopit druhé a i sám sebe.

pusinka50

Mluvit pěti jazyky. Nebo aspoň třemi. Pořád mě popadají tyto touhy, které řeším nárazovým učením, ale nikdy u toho nevydržím delší dobu.:-(

led

Žiť.
Prejsť životom dokáže každý,
ale naozaj ho prežiť, už každý nedokáže.

pizlicka

hrát na klavír.

ahold

Léčit rukama.

manon

Vykašlat se na věci, co se mne „netýkají“.

bolak

ahold: naši uměli léčit rukama neposlušnost, ale časem o tento dar přišli

bolak

Damiana: nikdy není pozdě!

http://www.gamma-hracky.cz/fot­ky11863/fotos/_vyr­n_2548I-55942.jpg
http://fotka.pix­mac.cz/4/klobouk-s-vrtuli-foto-objektu-baseball-deska-rozhodci-pixmac-fotka-83304093.jpg

Damiana

Bez pomoci, bez pomoci! Umět, umět! 🙂

briketka10

:)) :)) :))

kapka

programovat pexeso… 🙂