Co netradičního podniknete s ratolestmi na den dětí?

Chci se zeptat a na poslední chvíli pochytat inspiraci kam vyrazíte letos s dětmi na den dětí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Své dcerce nadělím celý den volna.Vezmu si totiž vnučku k sobě ....Ale jinak dost záleží na tom,odkud jsi .Městské děti potěší výlet do přírody a pečení buřtíků na ohni a vesnické zase třeba dětské divadelní představení :D

Další odpovědi:

Zlatý

Je plánován parník, hrad a ještě něco cestou.

Zlatý

Už nemám malé deti, ale počul som dobrý návod na atrakciu pre "zlobivé" (hm, dnes sa tomu hovorí hyperaktívne) deti:
Hra na Eskimáka:
Dieťa sa patrične vyzbrojí odevom do mrazu a ráno, podľa možnosti ešte rozospaté, nech sa nebráni, zavrie do mrazáku.
Hra končí o 22:00 miestneho času.

Rodičom sa táto hra páči.

;)

Bronzový

Bobasiko zatím nevím, asi něco ugrilujem popijeme pivčo a vínko.

Doplňuji:
Jo zapomněl jsem napsat synovi je 27 a dceři 23. Tak asi tak.

Pokročilý

Oslavíme narozeniny našich dvou kluků (jeden bude mít 2 roky a druhý půl roku).

Věř mi,parník děti nebaví.Chvilku sice říkají "Jupí.Tůtů..."atd.,ale nakonec tam budou sedět a koukat do země(Mám s tím zkušenost xD).Zkus je vzít třeba do IQ parku,lunaparku nebo prostě na zmrzlinu a do hor nebo na hrad=).

Diskuze k otázce

bobasika

Souhlasím s Kláruškou, parník je nuda, těšily jsme se do lanového centra, ale počasí nakonec moc nepřálo, takže jsme to odložili a navíc to bylo i dost na rychlo. Prostě jsme zůstali doma a udělali si filmový den s popcornem, colou a zmrzlinou, akorát tím zas utrpěla moje linie :D

AlenaNo

Tak my tento rok budeme mít pěkně našlápnutý, napřed dopolední výlet s rodinou a psama k vodě(snad bude hezky), oběd v restauraci abych nemusela vařit, odpo lanové centrum proud, kde máme nízké i vysoké překážky, podvečer bazén a večer asi už koma :)

bobasika

Alenko obdivuji Vás, nestihla bych ani polovinu a zároveň mě mrzí, že si to čtu až teď, protože to lanové centrum a i následný relax v bazénu jsou bezvadné nápady. Nikdy jsem v lanovém centru nebyla, ale ráda bych tam vzala děti, tento rok to už na den dětí nestihneme, tak možná příští anebo se tam podíváme jen tak, děkuju za inspiraci

bobasika

Pro arygnoc: no tak teda musím vážně uznat, že o téhle hře jsem zatím neslyšela a ni ji nehrála a asi to tak i zůstane :D)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.