Avatar uživatele
bobasika

Co netradičního podniknete s ratolestmi na den dětí?

Chci se zeptat a na poslední chvíli pochytat inspiraci kam vyrazíte letos s dětmi na den dětí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4355 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Své dcerce nadělím celý den volna.Vezmu si totiž vnučku k sobě …Ale jinak dost záleží na tom,odkud jsi .Městské děti potěší výlet do přírody a pečení buřtíků na ohni a vesnické zase třeba dětské divadelní představení :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je plánován parník, hrad a ještě něco cestou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

Už nemám malé deti, ale počul som dobrý návod na atrakciu pre „zlobivé“ (hm, dnes sa tomu hovorí hyperaktívne) deti:
Hra na Eskimáka:
Dieťa sa patrične vyzbrojí odevom do mrazu a ráno, podľa možnosti ešte rozospaté, nech sa nebráni, zavrie do mrazáku.
Hra končí o 22:00 miestneho času.

Rodičom sa táto hra páči.

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Bobasiko zatím nevím, asi něco ugrilujem popijeme pivčo a vínko.

Doplňuji:
Jo zapomněl jsem napsat synovi je 27 a dceři 23. Tak asi tak.

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka2

Oslavíme narozeniny našich dvou kluků (jeden bude mít 2 roky a druhý půl roku).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kláruška=)

Věř mi,parník děti nebaví.Chvilku sice říkají "Jupí.Tůtů…"at­d.,ale nakonec tam budou sedět a koukat do země(Mám s tím zkušenost xD).Zkus je vzít třeba do IQ parku,lunaparku nebo prostě na zmrzlinu a do hor nebo na hrad=).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bobasika

Souhlasím s Kláruškou, parník je nuda, těšily jsme se do lanového centra, ale počasí nakonec moc nepřálo, takže jsme to odložili a navíc to bylo i dost na rychlo. Prostě jsme zůstali doma a udělali si filmový den s popcornem, colou a zmrzlinou, akorát tím zas utrpěla moje linie :D

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
AlenaNo

Tak my tento rok budeme mít pěkně našlápnutý, napřed dopolední výlet s rodinou a psama k vodě(snad bude hezky), oběd v restauraci abych nemusela vařit, odpo lanové centrum proud, kde máme nízké i vysoké překážky, podvečer bazén a večer asi už koma :)

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bobasika

Alenko obdivuji Vás, nestihla bych ani polovinu a zároveň mě mrzí, že si to čtu až teď, protože to lanové centrum a i následný relax v bazénu jsou bezvadné nápady. Nikdy jsem v lanovém centru nebyla, ale ráda bych tam vzala děti, tento rok to už na den dětí nestihneme, tak možná příští anebo se tam podíváme jen tak, děkuju za inspiraci

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bobasika

Pro arygnoc: no tak teda musím vážně uznat, že o téhle hře jsem zatím neslyšela a ni ji nehrála a asi to tak i zůstane :D)

před 4354 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek