Mirdas

Co neobvyklého jste si vykoledovali ?

Doplňuji:
-
Jak se léčíte po Velikonocích a je nutno cokoliv doma, nebo v okolí " žehlit " ?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdysi dávno – BAN

Další odpovědi
anonym

V první třídě jsem si ´vykoledoval´ poznámku na několik stran poznámkového deníčku – což bylo, myslím, velmi neobvyklé (resp. nikomu jinému, koho bych znal, se to nepovedlo)…
😉

anonym

V přeneseném smyslu slova…tak jsem si vykoledoval manželku.
Před 38lety jsme měli svatbu v sobotu před nedělí Velikonoční.Takže moje největší koleda vážila 72 kg.
Léčit se nemusím, s alkoholem to nepřeháním, těch několik panáčků do rána vyšumí, takže ráno s čistou hlavou.

huxa

Bolest hlavy, průjem a třasavku.

lukas.zmizik

Mne se dotkly Velikonoce tak, že připravuji svoje auto na technickou. A mezitím, než mi zaschla první vrstva kitu jsem si vykoledoval pivo a chlebíček.

Sarrow

Ehm…velikonoční kalendář, ty lidi fakt nevědí na čem už by vydělávali :D
Doplňuji:
…tedy ne já ale bráška, já ho s sebou táhnul v dešti :)

SouthMallow

„Kdysi dávno – BAN“ , píše ten , co má Velikonoce jen jednou za život :P

petra15

lahny
72 kg?…no to bych si asi z jejích kalhot mohla z jedné nohavice udelat sukni…:-)

anonym

Ale takovou (nevím jak to napsat, aby jsi se neurazila) bych nechtěl.Já mám rád ženskou oplácanou.Všude musí být kus masa a ne abych měl strach, že se odřu o kosti.
A jak se říkalo za našich mladých let,u ženské musí být za co chytit a do čeho kopnout.

petra15

🙂