lucyou

Co nemuze byt ve videu na youtube?

Muzu rict svuj nazor na vec? Pr: tento vyrobek se mi libi, s timto vyrobkem mam spatne zkusenosti…nebo teto spolecnosti se da verit, tahle spolecnost podava lzive informace…bla bla. Nemuze me nekdo napadnout za spineni jmena, za spatnou reklamu nebo tak? Nemuzu nikde najit tyto podminky. Diky

Nejlepší odpověď
Psychotic

Na youtube je zakázáno:

  • pornografie a nahota
  • videa společensky nevhodných aktivit – týrání zvířat, vyrábění bomb…
  • nechutná videa – nehody, mrtvá těla…
  • útoky, šikana, bitky, souboje
  • materiál chráněný copyrightem
  • hatespeech a názory podporující nenávist ke skupinám na základě rasy, pohlaví, nábožeství, sex. orientacr atd. (!)
  • stalking, výhružky, ontěžování, odhalování osobních informací (!) a narušení soukromí
  • spam
  • ačkoli se to v pravidlech nepíše, mažou se i videa „na rozloučenou“ sebevrahů a videa s přiznáním vykonaných nebo zamýšlených zločinů

K věci: Svůj názor vyjádřit můžeš, pokud nejde o nic z toho, co jsem vypsal nahoře (vykřičníkem jsem to, co spousta „názorů“ často obsahují).

Zažalovat za špinění jména tě zajísté žalovat může kdokoli, koho obviníš z něčeho, co nemůžeš prokázat. Když řekneš „XY je podvodník“, tak tě k soudu dát může a vyhraje, ani „je to jen můj názor“ tě nezachrání. Ten to také může oznámit Youtube, které video pravděpodobně preventivně odstraní.

Takže pozor, co na Youtube šíříš.
Doplňuji:
Tady jsou ty pravidla v plném znění: https://www.y­outube.com/t/com­munity_guideli­nes

Další odpovědi
dnb

Pokud vím, tak nic takového zakázáno není, názor na něco nebo na někoho v podobě videa publikovaného na veřejné sociální síti spíše vyžaduje velkou odvahu!

Nevíteto?

Já dřív videa s takovými názory viděla, a myslím, že tam pořád nějaká taková budou… Takže to tam asi být může. 🙂

Psychotic

Pardon za chyby.
„Vykřičníkem jsem OZNAČIL to,…“
„Tady jsou TA pravidla…“