Jasmina

Co nejvíce motivuje obchodní zástupce při práci?

Co by Vás jako obchodní zástupce nejvíce motivovalo pro vyšší výkon práce, pro oddanost firmě aj ? je mi jasné, že asi peníze. Ale je ještě něco ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Dělat obchodního zástupce je strašná práce, člověk se naučí tak lhát, že pak už sám neví kde je pravda. A ty školení na vymývání mozku, no hnus. Mě by nemotivovalo nic, ani ty prachy.

Další odpovědi
Drap

Provize a zisk. Nic jiného zde neni

Hlada

Nic. Nikdy bych nedělal pro nikoho práci za provizi.
Nabídku buď jako zaměstnanec za pevný plat nebo jako OSVČ s vlastním zbožím.

venkovan

Druh zboží které se prodává, který společnosti přináší pozitiva a prodejce má k němu vztah.
A potom nejsou na prvním místě penize, ale potřeba nějaký druh výrobku, služby dostat mezi lidi.

pusinka50

Je to jen stres a shon, aby sis vydělala. Některé smlouvy se stornují, vypoví, zruší a ty provizi vracíš. A ano, musíš lhát a vymýšlet si klady, proč má ten druhý s tebou uzavřít jakoukoliv smlouvu, balamutíš lidi a to je dost náročný si ty důvody cucat z prstu. Chodíš na firemní školení a tam do vás manageři hustí, jak ještě více lhát, abyste natáhli lidi, v životě bych to nedělala