sesednizkola

Co nejstarsiho jste jedli?

Nekdo se tady prokecnul, ze ochutnal nejakou konzervu z roku 58 a tak se ptam, co nejstarsiho jste jedli vy?) 3 dny stary chleba se nepocita, ale klide to napiste, bude li to rozepsane alespon do 2 vet :D pro lepsi pochopeni otazky , kachna co je upecena 5 dni v lednici je starsi nez ta, co je v pul roku v mrazaku. Ja mel moznost zkusit ty kompoty z devadesatych let a pocatku milenia jak jsem psal v jedne otazce, ale ze strachu jsem je vyhodil a proto nicim jinym nez touto otazkou tema nerozsirim . Dekuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

Doufám, že pití se nepočítá.
Já byl v Indii, takže jsem jedl hodně „kvašených jídel“. Ne vždy byly špatné. Tak třeba citronový slupky naložený v soli a ponechaný deset let na slunci byly unikátní, chuť ničím nenahraditelná.

Další odpovědi
anonym

Hodně starý sušený maso od indiánů.

briketka10

Pfůůj, když si vzpomenu na odporný zavařený feferonky
v malé skleničce a nahoře byly plesnivé, nevšimla jsem
si toho, pak mi bylo hódně špatně, když jsem se mrkla na
víčko a tam bylo datum zavaření 1993 ☹ Blééééééééé

Byly od sousedů dali mi dvoje první byly v pořádku,
ale o těch druhých asi nevěděli, že jsou, tak staré.

arachis

Asi 20 let starý rosol,ala kompot -byl suprový angreštový.

Klaproth

V Jižním Tyrolsku mi vnutili 6 let starý parmazán.

Dochy

Někdy v roce cca 1996 mamka našla marmeládu z roku 1978 (jabka hrušky švestky, domácí směska). Ňamka, hned bych si dal zas.