dabel

Co nejraději pečete na Vánoce?

Nejlepší odpověď
benaja

V mém případě co nejraději jím,peče manželka,jsou to vanilkové rohlíčky,vosí úly,nepečené rumové koule,linecké pečivo.

Další odpovědi
anonym

Junge pute!

Mili @

Junge Pute taky, ale hlavně cukroví…
Všeho druhu!
Každý rok říkám, že už nebudu šílet, a jak se ty vánoce blíží, tak už v tom zas jedu! 😁

Tata

Houbovou kubu

hanjimka

To co doma nejvíc chutná.U nás jsou to pro syna žloutkové řezy a já miluji zázvorky.

elektrikář

Já mám rád prníčky a medvědí pracky, kolečka z lineckého těsta.