Roxana

Co nejodpornějšího jste kdy pozřeli/vypili?

Já nálev z chaluhy bublinaté.

Nejlepší odpověď
briketka10

když sestra odmáčela hrnec a já myslela,
že je v něm nějaká výborná polívečka a
nabrala jsem si plnou lžíci a MŇÁM celá
hladová hned jsem se málem poblila, páč
to byla plesnivá voda pfůj brekeke :O

Další odpovědi
zzzlatokopka

To já se jednou napila z vázy:-DDD Fuj!!! Od té doby raději žádné nemám:-DDD

talka

Cucla jsem si kyselinu sírovou – byla v lahvi od vína.

gecco

Asi kádečkovej guláš s kolínky…
Ale když je hlad…
😉

annas

Další názory na nejodpornější jídla najdete v odkazu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jedli-ste-uz-neco-odporneho-jako-ve-faktoru-strachu

Nevadí mně hořké nápoje ani bylinky. Exotická jídla jsem ochutnala jen ojediněle.

Ale nejhorší jídlo pro mě je mléčná polévka s nudlemí a kozí mléko, i když vím, že je zdravé.

Emefej

Já sním skoro všechno, ale vařený beraní lůj, který mi nabídli v Kazachstánu jsem opravdu nedal.

KatkatkaW

kamarádčin pokus o sushi :D

anonym

Čaj z pelyňku,ten je hnus hořkej.

Löwe

Možná tak mleté maso ze školní jídelny.

Rocker

Dušenou mrkev

bolak

Jednou na dovolený jsem vypil kus medvídka od medu, kterým jsem se tehdá živil. Takovej umělohmotnej, určitě si na něj pamatujete (za komančů hodně oblíbenej), se žlutou čepičkou, uvnitř byl med, jenže tentokrát mi do něj máma nalila jar (ona používala různý nádoby k jídlu, který už byly prázdný, aby je naplnila něčím jiným, co k jídlu nebylo) a nechala ho stát nastole uprostřed, tak sem do sebe obrátil asi decku jaru.

Druhá věc, céčka. To byly doby kdy jediná povinná výbava do školy byly patnofle a céčka. Já jsem ráno před školou dojídal telku makovou (moje snídaně) a když jsem se šel obout, položil jsem si pytlík na lednici, a vedle hromádku céček, a když jsem pak odcházel, tak jsem si spletl ruce a strčil jsem si do pusy asi 10 deka céček. Jen jsem se asi 4 kousnutí chvíli podivoval (před tím než jsem definitivně polkl) nad tím jak divně ta telka dneska chroupe, odůvodnil jsem si to ale tím, že to jsou nejspíš nějaký připálený kousky. Tenkrát to ale byla docela hrůza, protože jsem tam měl asi 4 fosforeskový, a 2 z toho byly velký Óčka, tak si to dovedete představit…

A na poslední případ co si tak vzpomínám, tak jsem byl jednou nemocný, teploty a tak, rodiče zrovna někam museli a svěřili mě bráchovi aby mě hlídal, protože jsem byl zabalenej ve studeným zábalu z prostěradla aby se mi srazila teplota. No a chvíli po tom co zaklaply dveře ke mě přišel do pokoje, zalehl mě, já měl ruce i nohy v prostěradle, byl jsem taková spocená larva takže jsem se nemohl ani nijak bránit, a lechtal mě do boků, a když jsem otevřel pusu, tak mě do ní pouštěl vlastní sliny. Byly to docela dlouhý 2 hodiny.

Jinak teď už dlouho nic

atena11

Já jako osmák (teď už deváťák) jsem musela minulí rok pít nějaký nápoj ve kterém bylo mléko, voda, droždí a nějaká různá koření – no bylo to odporné, ale v naší škole je tradicí, že deváťáci, kteří odcházejí pasují osmáky na devítku tím že jim rtěnkou na tvář nakresllej 9 a musíme vypít nějaký sajrajd… jinak mamce se povedlo ochutnat konzervu pro kočky… ta perj taky byla hnusná..

uccello

Všechno bylo ze školní jídelny. Vzpomínám si na ten smrad, který jsme cítili už před barákem – byly to vařené hrachové lusky (tehdy to tam kydali jako přílohu). Nebo mozeček, to bylo taky něco.

mojitek

když jsem byl malej,tak jsem chtěl zkusit jak chutná celá polívková lžíce kuchynsky soli. Na ten hnus co jsem zažil nezapomenu do smrti.Jinak jsem si loknul asi před 3 lety likéru Tatratea a málem jsem se z toho osypal,fuj.

briketka10

mojitku

to já bych se taky málem osypala nic hořkýho už nepiju
dřív mi chutnal Fernet, ale dnes už ho nějak nedávám
to spíš slivovičku, nebo vodku s džusíkem, někdy i pěkně
vychlazená Becherovka, ale to jen, když je nouze a 1–2
panáčky 😁

mojitek

ten Tatratea je ale ukrutně přeslazenej,prá­vě,brrr. Hořký věci mi neva,když je to v normě. Zkus si někdy dát tu vodku s opravdovým džusem,tj namísto chemie z obchodu si vymačkej šťávu z pomeranče-mňam 😉

bolak

zzzlatokopka: To mně připomnělo jak jsem se jednou z jara na zahradě napil limči, byly tam takový kousky tak jsem myslel že je to aloe vera, ale byl to jen čaj z loňska kterej tam někdo na podzim nechal.

Agneta

Mně jednou kámoška vypekla…byly jsme v šesté třídě, a já byla u ní na návštěvě, byly jsme samy > mezi ostatními potravinami byla láhev > já říkám: „hele činzáno, můžu si loknout?“ A ona to moc dobře věděla: „jó, klidně si lokni“ > já si lokla, vyprskla jsem, strašný, nemožný … > oni v tom totiž měli ocet:DDD

gecco

Kamarádi/ky dokáží být pěkně potměšilí/ý…
😉
A kde se vlastně touláš?

briketka10

a představ si, že jsem si myslela
že je s nudlema a to byla ta plíseň
a hnusnej pušinec fůůj, když jsem
to večer říkala segře, tak se řehtala,
že to bylo slyšet na celou vesnici :))
prej tos to nepoznala ?? ty seš ale blbá
a smála se dál :))

gecco

Briketko – to musela být dobrota…
😉
Já mám na druhém místě pytlikovou polévku uvařenou z toniku namísto vody…
😉

zzzlatokopka

Brekeke:-DDDD

gecco

No jo – my už v tu chvíli neměli k jídlu nic jinýho, jenom velikej hlad…
😉
Mimochodem – ta váza – to není tak strašné…
Kamarádčin syn jednou takhle vypil vodu z misky difenbachie – tak vyrazili na pohotovost, pumpovat žaludek…
😉

Agneta

difenbachie je super…ale snad jen lístečky, že by i voda z misky?:DDD

gecco

Byl malej – tak pro jistotu…
😉