nesnasims

co nejlépe pomáhá na bolest hlavy?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší je zaspat to a tma..........­...jinak mě zabírá nimensyl

Další odpovědi
tom004

Ticho a spánek.

hanulka11

hodně se napít a mě bolí málokdy …ale když mě to vezme, tak spolknu 2 ibalginy a je po bolesti

každý to máme jinak ,každému zabere jiný lék –

venkovan

Meč

Karolí

Rozhodně nepomáhá sedět u počítače a koukat do něj. Do pak hlava bude rozhodně bolet ještě víc. A navíc je to jak na kom, někomu zabere prášek, někomu zase klid. Záleží na člověku.

poggo

Jestli tě bolí hlava častěji, může být příčina v nízkém tlaku. Nízkej tlak způsobí, že hlava je málo prokrvená a okysličená a začne bolet. Zíváš? To je znamka malo kysliku v hlavě. Když se rychlejc zvedenš, zamotá se ti hlava? Jestli jo, to je znamka nizkyho tlaku. Pokud nemáš akutně nízkej tlak tak ti doktor nic nepředepíše, protože se na to neumira 🙂. Rada ale existuje.

  1. zvyš příjem sodíku ( soli )
  2. Hodně tekutin
  3. zlepši kondici
  4. když nabereš hmotu, zvedne se objem vody v tvym těle a tlak stoupne
  5. pokud je to vážný na předpis může bejt Gutron. Lékař ti ho ale kvůli bolesti hlavy neda 🙂.

Smyslem těchto bodů neni zvýšit krevní tlak, ale zmenšit nepříjemnosti s tím spojené.

Zdroj: www.onlinefilmy.cz

kablik

neposlouchej HANULKU, naopak méně pít…

motýlemanuel

Co to prosímtě povídáš? Na bolest hlavy je potřeba dodržovat správný pitný režim, píšou to snad všude. Na https://ideaclub­.cz/media/jak-se-zbavit-bolesti-hlavy píšou, že může pomoct čaj nebo i káva, já však věřím hlavně čisté vodě, která je podle mě na hydrataci nejlepší.