Avatar uživatele
nesnasims

co nejlépe pomáhá na bolest hlavy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejlepší je zaspat to a tma..........­...jinak mě zabírá nimensyl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Ticho a spánek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

hodně se napít a mě bolí málokdy …ale když mě to vezme, tak spolknu 2 ibalginy a je po bolesti

každý to máme jinak ,každému zabere jiný lék –

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Meč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karolí

Rozhodně nepomáhá sedět u počítače a koukat do něj. Do pak hlava bude rozhodně bolet ještě víc. A navíc je to jak na kom, někomu zabere prášek, někomu zase klid. Záleží na člověku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poggo

Jestli tě bolí hlava častěji, může být příčina v nízkém tlaku. Nízkej tlak způsobí, že hlava je málo prokrvená a okysličená a začne bolet. Zíváš? To je znamka malo kysliku v hlavě. Když se rychlejc zvedenš, zamotá se ti hlava? Jestli jo, to je znamka nizkyho tlaku. Pokud nemáš akutně nízkej tlak tak ti doktor nic nepředepíše, protože se na to neumira 🙂. Rada ale existuje.

  1. zvyš příjem sodíku ( soli )
  2. Hodně tekutin
  3. zlepši kondici
  4. když nabereš hmotu, zvedne se objem vody v tvym těle a tlak stoupne
  5. pokud je to vážný na předpis může bejt Gutron. Lékař ti ho ale kvůli bolesti hlavy neda 🙂.

Smyslem těchto bodů neni zvýšit krevní tlak, ale zmenšit nepříjemnosti s tím spojené.

Zdroj: www.onlinefilmy.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

neposlouchej HANULKU, naopak méně pít…

před 4490 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
motýlemanuel

Co to prosímtě povídáš? Na bolest hlavy je potřeba dodržovat správný pitný režim, píšou to snad všude. Na https://ideaclub­.cz/media/jak-se-zbavit-bolesti-hlavy píšou, že může pomoct čaj nebo i káva, já však věřím hlavně čisté vodě, která je podle mě na hydrataci nejlepší.

před 1704 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví