Kelis

Co nejlépe platí na afty, už jsme vyzkoušeli lecos a nicmoc nezabírá…?

Nejlepší odpověď
panenka

Já používám Herbadent

Další odpovědi
hanulka11

já kupuji gel na afty URGO, je to nechutné ,ale pomůže

VampGirl

Zkuste si vyplachovat ústa slanou vodou. Do sklenice vody dávám malou lžičku soli a opravdu to pomáhá. Není to sice moc příjemné nebo chutné, ale urychluje to hojení a aft tolik nebolí.

kikinka2210

skusili jste genciálku???Nej­lepší je fialová mažte si to každý den :) za 3 dny by to mělo být fuč

Anizbor

S úspěchem na všechny ústní i krční „neduhy“ používám JOX ve spreji.

hanny 2

Zabírá Orofar s lidokainem-cucat jak bonbón každé 2–3hodiny,úleva již po 3.pastilce-vyzkoušeno!Nebo namazat mastičkou z konopí!Genciánkou bych to nemazala,i když je na to vhodná,protože budeš mít fialovou celou pusu.