Zlatý

Co nejkurióznějšího jste vyhráli v tombole?

A jak jste s tím naložili? Mě naštěstí jen o fous před pár dny minul muflon ... Na maturitní ples jsme kdysi dávali ve třídě tombolu sami. Já pak vyhrála skleněnou sadu, kterou spolužačka (která ji přinesla) předtím i přede mnou šíleně pomlouvala a smála se dopředu tomu, kdo že bude mít ten pech (že je to děs, našli to snad u popelnice apod.). Pak mi řekla: "Promiň, ale vždyť není zas tak hnusná..." To mě pobaví ještě dneska.
:-))) A co vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jsme s býv.manželem spolu ještě chodili,na myslivecké zábavě jsem vyhrála bažanta. Nic kuriozního,ale když manžel,který jako obvykle žárlil,uraženě ze zábavy odešel a já s tím bažantem šla hned za ním k nim domů,spletla jsem si dveře-to do dnes nechápu,jak jsem "jen v lehce podnapilém stavu" :-)),si spletla dveře a místo k němu do pokojíčku jsem vlezla tchýně do ložnice,dala jí pusu a řekla:miláčku,přeci nebudeš žárlit na tohohle "ptáčka"....
Když jsem zjistila,že v té tmě na mě vykuleně zírá "má milovaná" tchýně,udělalo se mi šoufl,bažanta jsem pustila a pelášila na nádraží na vlak domů. Na nádraží jsem okamžitě vystřízlivěla..
Všichni se tomu pak dlouho,předlouho smáli a bavili se na můj účet..

Doplňuji:
Venkovane,já jsem těch trapasů zažila,že bych mohla napsat knihu Blbej a blbější,jako ve známém filmu...:-))
Ale tenhle...ten mi dal teda..:-D

Další odpovědi:

Zlatý

Mám pocit, že patřím k těm šťastným účastníkům v tombolách. Zpravidla nic nevyhraji (nevyhrával) a proto jsem domu chodil se skvělým pocitem, že jsem podpořil organizátora akce. Třeba hasiče, myslivce, sdružení přátel školy či jak se to jmenovalo atd. Nicméně když se povedlo a štěstí bylo unavené, tak čuníka jsme se rychle zbavili hned v sále, - vždycky po něm někdo hrábnul a odtáhl domu do chlívku (manželka říkala, že jeden na krmení jí stačí).
Nicméně už na plesy a další podobné akce nechodím, takže nevyhrávám, ani nepodporuji prostřednictvím tombol. Vadími hlasitá hudba na zábavách, že se nedá šeptat sladká slůvka (respektive není šance aby byly slyšeny správným ouškem). A když si chce se společností u stolu popovídat, tak se skoro nedá
Ten randál provází skoro všechny hudební akce co se u nás dělají. Málo kdo tomu uvěří, ale není neobvyklé naměřit i přes 125 dB (motorové pily, sekačky, apod., mají okolo 105 dB.). Nejvíc jsem naměřil okolo 130 dB asi 25 m od reprobeden.
Ale to už není o tombole.

Andělé - to je dobrý příběh.

Zlatý

Většinou na podobných akcích nemám štěstí, ale jednou jsme si na plese koupili 4 lístky do tomboly a překvapivě nám na stole přistály kapesníčky a mýdlo. Tombola pomalu končila a já koukám, že poslední tažené číslo je zas číslo mého lístku. Šla jsem si přes celý sál pro výhru a byla to celá uzená krkovice o váze tak 3 kila. Kdybych šla přes sál nahá, tak by se snad tolik lidí po mně neotočilo :-)

Bronzový

Chodivala jsem na cukrovarskou kampan a ke konci se poradal - cukrbal . Pech - vyhrala jsem 10kg cukru.

Bronzový

damianko,ty mas sakva trefne otazky:-)prijdu z plesu,mam tu otazku na ples.i na toto mam odpoved,ale moc kuriozni to asi neni.bilou decku a modre tricko s reklamou na finskou vodku.ale ke me to sedi,jako k abstinentovi:-))

Bronzový

na maturitní tombolu jsme taky kromě úlovků od sponzorů dodali něco z vlastních zdrojů a mě se povedlo vyhrát zpátky svůj "dar" - byly to hodiny na zeď, které se nám nikam nehodily, no a takhle jsem si za ně ještě zaplatila :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.