Damiana

Co nejkurióznějšího jste vyhráli v tombole?

A jak jste s tím naložili? Mě naštěstí jen o fous před pár dny minul muflon … Na maturitní ples jsme kdysi dávali ve třídě tombolu sami. Já pak vyhrála skleněnou sadu, kterou spolužačka (která ji přinesla) předtím i přede mnou šíleně pomlouvala a smála se dopředu tomu, kdo že bude mít ten pech (že je to děs, našli to snad u popelnice apod.). Pak mi řekla: „Promiň, ale vždyť není zas tak hnusná…“ To mě pobaví ještě dneska.
🙂 A co vy?

Nejlepší odpověď
Andělé

Když jsme s býv.manželem spolu ještě chodili,na myslivecké zábavě jsem vyhrála bažanta. Nic kuriozního,ale když manžel,který jako obvykle žárlil,uraženě ze zábavy odešel a já s tím bažantem šla hned za ním k nim domů,spletla jsem si dveře-to do dnes nechápu,jak jsem „jen v lehce podnapilém stavu“ 🙂,si spletla dveře a místo k němu do pokojíčku jsem vlezla tchýně do ložnice,dala jí pusu a řekla:miláčku,přeci nebudeš žárlit na tohohle „ptáčka“…
Když jsem zjistila,že v té tmě na mě vykuleně zírá „má milovaná“ tchýně,udělalo se mi šoufl,bažanta jsem pustila a pelášila na nádraží na vlak domů. Na nádraží jsem okamžitě vystřízlivěla..
Všichni se tomu pak dlouho,předlouho smáli a bavili se na můj účet..

Doplňuji:
Venkovane,já jsem těch trapasů zažila,že bych mohla napsat knihu Blbej a blbější,jako ve známém filmu…:-))
Ale tenhle…ten mi dal teda..:-D

Další odpovědi
venkovan

Mám pocit, že patřím k těm šťastným účastníkům v tombolách. Zpravidla nic nevyhraji (nevyhrával) a proto jsem domu chodil se skvělým pocitem, že jsem podpořil organizátora akce. Třeba hasiče, myslivce, sdružení přátel školy či jak se to jmenovalo atd. Nicméně když se povedlo a štěstí bylo unavené, tak čuníka jsme se rychle zbavili hned v sále, – vždycky po něm někdo hrábnul a odtáhl domu do chlívku (manželka říkala, že jeden na krmení jí stačí).
Nicméně už na plesy a další podobné akce nechodím, takže nevyhrávám, ani nepodporuji prostřednictvím tombol. Vadími hlasitá hudba na zábavách, že se nedá šeptat sladká slůvka (respektive není šance aby byly slyšeny správným ouškem). A když si chce se společností u stolu popovídat, tak se skoro nedá
Ten randál provází skoro všechny hudební akce co se u nás dělají. Málo kdo tomu uvěří, ale není neobvyklé naměřit i přes 125 dB (motorové pily, sekačky, apod., mají okolo 105 dB.). Nejvíc jsem naměřil okolo 130 dB asi 25 m od reprobeden.
Ale to už není o tombole.

Andělé – to je dobrý příběh.

Sůwa

Většinou na podobných akcích nemám štěstí, ale jednou jsme si na plese koupili 4 lístky do tomboly a překvapivě nám na stole přistály kapesníčky a mýdlo. Tombola pomalu končila a já koukám, že poslední tažené číslo je zas číslo mého lístku. Šla jsem si přes celý sál pro výhru a byla to celá uzená krkovice o váze tak 3 kila. Kdybych šla přes sál nahá, tak by se snad tolik lidí po mně neotočilo 🙂

Illines

Chodivala jsem na cukrovarskou kampan a ke konci se poradal – cukrbal . Pech – vyhrala jsem 10kg cukru.

pizlicka

damianko,ty mas sakva trefne otazky:-)prijdu z plesu,mam tu otazku na ples.i na toto mam odpoved,ale moc kuriozni to asi neni.bilou decku a modre tricko s reklamou na finskou vodku.ale ke me to sedi,jako k abstinentovi:-))

pokazdejinak

na maturitní tombolu jsme taky kromě úlovků od sponzorů dodali něco z vlastních zdrojů a mě se povedlo vyhrát zpátky svůj „dar“ – byly to hodiny na zeď, které se nám nikam nehodily, no a takhle jsem si za ně ještě zaplatila :)