Lilinka B

Co nejist při hubnutí?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe jíst všechno ale několikrát za den po menších dávkách. Změnit životosprávu a začít se hýbat. Jiná možnost neni.
Jo, a brambůrky a cola nejsou jídlo.

Další odpovědi
marci1

Sladkosti, živočišné tuky, bílou mouku, smažená jídla.

anonym

Když hubneš, neměla bys jíst pečivo, protože je v něm hodně mmouky, dále bys neměla jíst jídla usmažené na oleji, a samozdřejmě už zmíňované sladkosti jako jsou brambůrky, čokolády, tyčinky a tak dále, a nápoje jako jsou: Fanta, Sprite, Coca-cola, Kofola atd........... hodně štěstí v hubnutí :)