Avatar uživatele
hanny 2

Co nejhoršího jste v životě zažili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, jendahun, iceT, Deli, bolak, briketka10 před 4491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Na to, že jsem se teď na Nový rok rozešla po roce známosti s přítelem je to hodně špatná otázka. Ale přesto, jak mi teď po rozchodu je…přesto nejhorší byla a navždy už bude sebevražda mýho táty a její způsob provedení, skočil pod metro, je to už 16 let a pořád se mi dělá v metru špatně, roky jsem v něm nemohla jezdit a ani na hřbitov jsem ještě nebyla psychicky schopná dojít, ikdyž stále není pomalu dne, abych si na něj s úzkostí v srdci nevzpoměla… svěřila jsem se teď s něčím, co ví jen několik nejbližších lidí, nějak to ze mě vytrysklo, asi že byl zas Nový rok a člověk bilancuje

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Dosavadní můj nejhorší životní zážitek byl před 10léty kdy mi doma v náručí zemřel můj tatínek a já mu musel zatlačit oči.Na to se nedá zapomenout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

když jsem se dozvěděla, že už nikdy nebudu zdravá jako ostatní a odchod mých nejbližších, rodičů a příbuzných..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Posledná rozlúčka s najbližšími a s priateľmi. Hlavne u niektorých to bolo obdobie pred smrťou, kde skon bol vyslobodením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Narodil jsem se.
Skončilo pohodlíčko, teplíčko a bezstarostný život. A od té doby pořád křičím jak se mi něco nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Úmrtí nejbližší osoby, podraz od lidí do té doby z nejbližších, taky diagnoza od doktora nebyla veselá. Ale tu se podařilo z nejhoršího zažehnat, takže jsem tady a to se skromnou prosbou, zda-li by příště nebylo nějaké optimističtější téma 😉

Tak, dobrou noc. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ani nevím, špatné se snaažím co nejdřív zapomenout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Pořád tvrdím,že nejhorší bylo devět let v ZDŠ.
Vážně?Úmrtí v rodině,když mi umřel otec.Když jsem přišel po hodně letech o práci.Teď už jsem si zvykl.V mládí po operaci,když jsem se probouzel z narkózy.Vždycky jsem utíkal – ze školky,z nemoc­nice,ze školy.Pár úrazů.Když mi zjistili zelený zákal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Zítra je to měsíc, co zemřel můj táta. Pořád to strašně bolí. Určitě jeho umírání a odchod bylo tím nejhorším, co jsem prožila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek