151kbar151

Co nejhoršího jste kdy snědli?

Já lejno od svýho papouška.

Nejlepší odpověď
annas

Tomova sázka mně připomněla školní brigádu. Spolužačka se vsadila, že okouzlí jednoho učitele tím, že sní tlustou a ošklivou larvu, která se objevila mezi brambory. Snědla, ale nezabodovala.

Nejedla jsem nic výjimečného, aspoň si nevzpomínám. Ale zatím nejnechutnější poživatinou se pro mě stal konoopný olej.

Další odpovědi
Drap

Kdysi ve zvláštní situaci na horách, potmě a hladový jsem jedl, a nejen sám, ne uplně standartně chutnající uzené. Druhý den za světla jsme zjistili, že s masem hýbou červi. Nedobře mi z toho bylo až jsem se to dozvěděl, ale všichni jsme přežili ve zdraví.

tom004

Kdysi,syrového hlemýždě.Byla to sázka.
Doplňuji:
Berušinko.Na vojně,na vycházce,a před holkama,to jsme někdy dělali pěkný ptákoviny. 🙂

Berušinka

No, Tome! =D

Tak já pojídám pouze to, co mi chutná a to, co je určené k jídlu.

kurec

já dort z skorice a vanilkou

Zdroj: coputer 007

venkovan

Byl jsem dva roky na vojně. To snad pro tuto otázku stačí.

anonym

Nebylo to jídlo,ale „rybí tuk“,který nám podávali ve školce.Ještě dnes,když si na to vzpomenu,obrací se mi kufr!

jendahun

Valašská mléčná polévka,býčí koule,špenát a mozeček.