pizlicka

Co nejdrive rekonstruovat?

já začala odzdola,mistnostmi a podřezáním zvenku.jenze se nemuzu zbavit pocitu,ze jsem mela zacit od střechy.jak to je?strechou neteče 🙂

Nejlepší odpověď
cukrar

Sice se řílá, že se má začít od střechy, ale to jen kvůli tomu, aby nepršelo na hlavu, nebo aby nepršelo tam, co jste již opravila.

Zatím postupujete dobře, podříznout celý barák, aby do konce rekonstrukce stěny vyshly.
Odpady, voda, topení, elektrika, atd, vždy individuálně dle potřeby domu.

Další odpovědi
honza19hk

pokud není děravá, tak proč od střechy. příklad: Co na tom, že bude nová střecha když se budou např rozpadat zdi,pak by ti byla k prdu.