Rokio

Co nejchytřejšího jste udělali?

Mám tím na mysli, jaký byl váš nejchytřejší nápad či jaká věc byla nejinteligentnější, kterou jste udělali. Pokud jde o vaše tajné know-how, tak stačí napsat jenom oblast, které se věc týkala.

Můj nejchytřejší nápad byl získání vysokého pasivního příjmu. Můj nejchytřejší čin bylo odhalení správce (i jeho přezdívky) na základě pár indícií na webu, kde jsou tisíce uživatelů.

Nejlepší odpověď
marci1

Nepamatuji se. Jak říká Jan Werich: „Paměť je výsadou blbých. Chytrý nemá čas si pamatovat, chytrý musí vymýšlet.“ 🙂

Další odpovědi
dudu

Ze dne na den jsem po padesáti létech přestal kouřit. Sice mě k tomu přinutily zdravotní problémy, ale dnes už po tříleté abstinenci nikotin ke štěstí nepotřebuji.

střevo

Nemohu se upamatovati.
Paměť je výsadou blbých. Chytrý nemá čas si pamatovat, chytrý musí vymýšlet.
A já su blbý 🙂

Drap

To já nejsem tak chytrý jako ty. Pár věcí se mi sice podařilo, uplatnilo se i několik mých nápadů, ovšem Nobelovu cenu jsem nedostal, tak musím vystačit s tím, že chytrost mých činů posoudí jiní

anonym

nejchytřejší v oblasti ekonomické to nebylo , jelikož mě to vždycky stálo vše, co jsem měl. dva rozvody a oba se ženou. bylo to chytré a už mě žádná nebude dojit 😁

Kulpix

Zaregistroval se sem na M.ODPOVEDI.CZ. 🙂

led

Ešte nie som tak stará, aby som to vedela zhodnotiť, s potrebným odstupom. Všetko ukáže Čas, čas, čas…
Čo je chytré pre niekoho, nemusí byť chytré pre iného a o inteligencii chytrosti a slepačieho kroku možno diskutovať.