Prochellie

Co nedělat při telefonování?:D

vše v otázce.

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Nepotápět se. Ale hlavě: NEKŘIČTE, en druhý vás slyší dobře.

Další odpovědi
marci1

Nejezdit na kole, nepřecházet přes cestu, nekoupat se ve vaně ( mobil udělá žbluňk a je to ! ), nejíst ( zblajznete i to co nechcete ), nemilovat se ap. ! 🙂

anonym

Nelhat,nekašlat,ne­prdět ,nechatovat s jiným,udržet své smysly na uzdě a říkat pravdu,
jo a taky vyslyšet to ,co valající právě říká,nu a pak néhulit!

Mc Merkurion

vše,jen telefonovat,ale kdo to dodržuje…

huxa

Víceméně vše, co by ti více zaměstnávalo mozek či zabraňovalo normální mluvě-nesmíš řídit dopravní prostředky, nesmíš řezat na cirkulárce, vrtat, apod.

lota

nedržet bobříka mlčení

honza19hk

hlavně neřídit.Bývaj z toho nehody.