simsalabim

Co nebo kdo je Silmarilion?

Každý rok jezdíme na tábor a každý rok je tam jiné téma. Předminule byl pravěk – to jsme se navlékali do impovizovaných kůži a nosili jsme kudrnaté paruky. Dnes mi přišlo e-mailem, že bude téma Silmarilion. Co si pod tím mám předsatvit?

Nejlepší odpověď
poa.li

Bude to asi téma Pán prstenů.. Jmenuje se tak Tolkienova kniha která popisuje dějiny Střdozemě od prvopočátku. – něco jako bible..

Další odpovědi
kocickaaa

Je to kniha od J.R.R.Tolkiena. Jsou v ni přibehy ruznych lidi a veci ze Středozemě. Četla jsem ji, je uzasna ale naročna :) .. Myslim ze by to mohlo byt zajimave :)

Dorian

Tolkienova kniha popisují počátky jeho fiktivního světa. Odvozeno od části Quenta Silmarillion („Zpěv o silmarilech“)