Avatar uživatele
jmachan

co nato rikate ze duchodcum chteji pridat 45kc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, zzzzz před 3869 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vepište odpověď…zřejmě jde o chybu. Před měsícem hlásili kolem 300,–, dnes 35 korun ale až se uskuteční zvýšení, mělo by to být 3,50-.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

ty se maj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

No nic, stále více důchodců si vyřizuje příspěvky na bydlení, jelikož by jim po zaplacení nájmu bytu nezbylo nic na jídlo. A věřte, že po celoživotním pracovním procesu chodit žádat o příspěvek na bydlení, není opravdu to ořechové. Vidím to kolem sebe. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Je mi jich líto, na to se nedá nic říct, to je k pláči. Ale oproti mojí generaci mají jednu výhodu, mají důchody. Já jsem si jistá, že až půjdu za víc jak 30 let do důchodu, tak důchody žádné nebudou, takže vlastně do důchodu nepůjdu. Budu pracovat až do smrti. A to je můj optimistický výhled, ten pesimistický je, že přijdu o práci a umřu hlady dřív. No mám se na co těšit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Mne, jako čerstvého důchodce potěší každá bezpracně získaná nezdaněná koruna. Přestože mám podprůměrný důchod, každých 8 let mi na účtě bezpracně přistane milión. Tak dobrý poměr peníze/čas se mi za celý žívot v žádné činnosti nepodařil a přitom vložené investice se vrátí za necelých pět let. Já si nestěžuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Že je to od nich hezké......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek