jmachan

co nato rikate ze duchodcum chteji pridat 45kc.

Nejlepší odpověď
anonym

Vepište odpověď…zřejmě jde o chybu. Před měsícem hlásili kolem 300,–, dnes 35 korun ale až se uskuteční zvýšení, mělo by to být 3,50-.

Další odpovědi
bolak

ty se maj

marci1

No nic, stále více důchodců si vyřizuje příspěvky na bydlení, jelikož by jim po zaplacení nájmu bytu nezbylo nic na jídlo. A věřte, že po celoživotním pracovním procesu chodit žádat o příspěvek na bydlení, není opravdu to ořechové. Vidím to kolem sebe. ☹

zzzzz

Je mi jich líto, na to se nedá nic říct, to je k pláči. Ale oproti mojí generaci mají jednu výhodu, mají důchody. Já jsem si jistá, že až půjdu za víc jak 30 let do důchodu, tak důchody žádné nebudou, takže vlastně do důchodu nepůjdu. Budu pracovat až do smrti. A to je můj optimistický výhled, ten pesimistický je, že přijdu o práci a umřu hlady dřív. No mám se na co těšit.

Hlada

Mne, jako čerstvého důchodce potěší každá bezpracně získaná nezdaněná koruna. Přestože mám podprůměrný důchod, každých 8 let mi na účtě bezpracně přistane milión. Tak dobrý poměr peníze/čas se mi za celý žívot v žádné činnosti nepodařil a přitom vložené investice se vrátí za necelých pět let. Já si nestěžuju.

Andre5000

Že je to od nich hezké......