huxa

Co napsat do životopisu?

  1. Do vzdělání, pokud jsem ukončil střední vzdělání v 2. ročníku.
  2. Do pracovních zkušeností, jestliže jsem mám zkušenosti z rodinného podniku, ovšem bez pracovní smlouvy.

Předem děkuji za odpověď a nevymazání mé otázky…

Nejlepší odpověď
gecco

Napiš tam znalosti a zkušenosti z té „rodinné firmy“ – pracovní smlouva není tak důležitá…
😉

Další odpovědi
klumprt

  1. Ukončené vzdělání: základní. Necelé dva ročníky střední školy nikoho neohromí a uvádět je v životopise by mohlo vypadat trochu trapně.
  2. Pracovní zkušenosti z rodinné firmy budou myslím pro zaměstnavatele daleko důležitější. Co takhle zkusit malou lest: Neuvádět, že firma je rodinná (to není lhaní, ale zamlčování) a nechat si napsat nějaké slušné doporučení (zde se lhaní pokud možno vyhýbat) ?

lexx

napiš tam samou pravdu bo se při pohovoru chytnou každé blbůstky aby Tě potopili

gagaga

huxo, v zadnem pripade prosim nepiste o zkusenostech v rodinne firme..pisete zde :
ovšem bez pracovní smlouvy
to znamena, ze za vas neodvadeli socilani, zdravotni..mohli , a urcite by meli z toho majitele velky prusvih
pracoval jste na cerno

jen jeste upozornim, ze ja Vam v tomhle radim velmi nerada, protoze sama podnikam, a odvadim vse potrebne
a je ve me cert, kdyz to druzi delaji jinak
jak k tomu pak prijdeme my , co priznavame ..

tak uz ne nikde na cerno, ale pekne oficialne

  • iv-

gagaga

P. S .
ani dane jste neodvadel ..
meli byste z toho poradny prusvih vsichni