ptáč

Co nám ještě schází? Písek?

Spolu s přílivem afrických migrantů nás sužuje vedro a sucho. Domníval jsem se, že zateplovací programy zelená úsporám měly ušetřit energie na vytápění. Zatím to vypadá tak, že se neopravuje a nezatepluje proto, aby nám nebyla zima, ale aby zde afričanům nebylo horko. Co nám ještě chybí, aby se česko změnilo v poušť?

Odpovědi
Quimby

Když už se tedy dělá tolik věcí kvůli afričanům, tak mně by se třeba líbilo moře. Nechceš to nějak zařídit? Očividně se v tom vyznáš.

mosoj

Písek vzniká na polích nesprávným obhospodařováním polí ! Na to není potřeba vysokých teplot. Tím že se nestřídají hospodářské plodiny dochází k erozi půdy, Ornice se splavuje a zůstává hlína a písek.
Toto si komunisté velmi pečlivě hlídali !!!!!

jirka F

????