kajda

Co na unavené oči?

Co mám použít na unavené oči ale abych si nemusela kupovat žádný přípryvek.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mně dělá dobře studený obklad.

Další odpovědi
annas

Modrá lišta
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­87&q=unaven%C3%A9+o%­C4%8Di+co+pom%C3%A1h%C3%­A1

tom004

Studená voda,spánek.

quentos

ještě na ně pomáhá tampón namočený v teplém heřmánku. Ale nic nepomůže tolik jako spánek

briketka10

vyzkoušej použité sáčky od tmavého čaje a přilož na oči..osvědčený recept,kapky se musí ihned po otevření do několika dní spotřebovat a čaj je za babku když ho vypiješ..

anonym

Docela mi pomáhá od únavy třeba u PC, když o sebe chvíli třu spodek dlaní a potom si je horké přiložím na oči. Několikrát to zopakuji a únava je pryč.

fablen

plátky salátové okurky na zavřená víčka nebo tamponek namočený ve studeném mléce

fionka

mě pomáhá obyčejná okurka,nařezat na kolečka a dám na oči a relaxovat