Dlostev

Co na uhry?

Odpovědi
iceT

Léčit příčinu-tedy navštívit odborníka.

venkovan

Čas – prstě toto patří u některých mladých lidí k době dospívání.
potom dbýt o čistotu pleti a navštívit kožního lékaře. Pomůže různými vitamíny, čistícími krémy plati a také doporučí životosprávu. A nezřídka může i nalézt signál nějaké nemoci, která je potřeba léčit. Někdy za uhry se schovávají i boláky, které značí onemocnění nějakých vnitřních orgánů.

anonym

Jestli myslíš beďary , tk pokaď máš jen pár stačí jehla žiletka ( nebo skalpel ) líh a trošku výdrže , jinak já měl třeba na rameni a zádech a to dost tak sem si nechal seškrábat kůžy do krve a zafáčovat a po týdnu sem sundal a byl klid na pořád :) … ale chce to fakt koule a dobrého chirurga ( nebo kamaráda ) ale pozor na hygienu všechno dezinfikovat … 😉-…

so.me

Na uhry nic, jen dodržovat čistotu. Je ale třeba vyřešit příčinu – změnit stravu a čistější životní prostředí.

Blblblblb

Doporučuji omezit přísun mastných jídel a přidat do svéhp pitného režimu vodu :) A jinak přípravky je asi nejlepší Eucerin, který se dá koupit v lekárně cca za 300 kč.