Pokročilý

Co na TV přehrávání?

Zdravím,
mám počítač. Poměrně výkonný (je-li to důležité).

A chtěl bych Vás poprosit o sdělení kroků které musím udělat (vyhledat, nakoupit, zařídit, zjistit, objednat,..), abych mohl mít vysílání v TV (vzhledem k absenci příjmu analogového či digitálního vysílání) vedené přes počítač (SKART i audio-video konektory na TV mám), ale mohl zároveň i na počítači pracovat. To znamená, chci např. psát dokument na počítači, ale přitom poslouchat jako podkres televizi, která ale bude nějak připojená na počítač a programy na ní budou fungovat právě skrze počítač (televize sama o sobě nemá co vysílat - není do ní teď veden analogový ani digitální signál a nemá ani žádný modulátor pro příjem signálu např. satelitu). Co tedy zařídit, abych mohl zároveň používat počítač a zároveň sledovat televizi, která by z toho PC vysílala televizní programy a prakticky byla přes PC řízena?

Děkuji za odpovědi, palce za snahu odpovědět :) Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ono asi alfou a omegou bude zdroj toho TV programu/vysílání (internet?), vše ostatní je záležitost vhodné grafické karty, která poskytne výstup vhodný pro zpracování TV přístrojem a následně vhodný režim této karty pro zobrazování na dvou zařízeních současně. Pokoušel jsem se o něco podobného, akorát ne TV, ale film na DVD - nevím jestli existují lepší grafické karty, ale ovladače k mé nedovolily různá rozlišení na LCD panel (plocha) a TV (okno s přehrávačem videa), takže byl nutný kompromis - video na TV bylo příliš jemné až "rozmazané," zatímco plocha Windows na LCD byla zbytečně hrubá, s obřími ikonami a písmem.

Další odpovědi:

Zlatý

Jsou tři možnosti:
grafika s výstupy na dva monitory, např DVI + TV (nejčastější)
dvě grafiky
splitter
Nastavení různého rozlišení by mělo být možné přímo ve Windows.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.