Monny

Co na to říkáte, že dnešní děti sedí nejraději u počítače?

Místo aby se věnovali nějakému sportu nebo chodili do nějakého kroužku.

Nejlepší odpověď
hanulka11

No myslím,že hodně záleží na přístupů rodičů . Vnuk tedy má tolik zájmů,že mu na vysedávání moc času nezbude.

Další odpovědi
anonym

nevím jak je to v jiných rodinách,ale můj syn se věnuje i sportu,dnešní doba je jiná pc je nezbytná součást našeho života a o škola přispívá k tomu že děti u něj tráví více času,děti musí na pc vyhledávat a referáty,dělat i různé úkoly,a neřekla bych že jsou jen u pc,když já byla malá a to je už hodně dávno tak se to svádělo na televizi,taky se říkalo že dětí jen sedí u ní a ven nejdou,pravda to nebyla, aspon u mě ne

anonym

Nejen děti,že? Kdyby dospěláci neměli o něco víc povinností,dřepěli by také.
Mělo! by to mít rozumnou míru.

lenkaacer

mam stejný názor jako Hanulka11,hodně záleží především na rodičích.Moje dcera se věnuje sportu,kroužkům,ale někdy ve volných chvílich,někdy i počítači.